Paslaugos ir pramogos

Šventės ir pobūviai

Pokylių salėSodybos pokylių salė yra įsikūrusi atskirame name, didelės kalvos viršūnėje. Salė puikiai tiks šeimos ar įmonės didesnei šventei, vestuvėms, jubiliejui ir kitoms progoms. Joje patogiai jausis iki 70 svečių. Pagal jūsų pageidavimus, iš anksto galime pasirūpinti tiek šventiniu serviravimu ir salės puošyba, tiek maistu. Tiesa, maistą galime ne tik užsakyti, bet ir paruošti vietoje, iš anksto suderinę meniu. Šalia pokylių namo taip pat yra lauko židinys, kuriame galėsite išsikepti gardų kepsnį ar šašlyką, o nuo kalvos viršūnės atsiveria nuostabi Ilgio panorama.

Pirtelė

DPP_0090Ilgio ežero pakrantėje stovinti pirtis sodybos svečiams gali pasiūlyti suomiškos ir garinės pirties malonumus. Po pirties procedūrų laukia gaivus Ilgio vanduo – ežero gylis ties liepto pabaiga yra apie 3 m. Šiltuoju metu šventę galima organizuoti ir atvirame ore – dengtoje pirties terasoje su nuostabiu vaizdu į Ilgio platybes. Romantikos išsiilgusiems svečiams rekomenduojame pasitikti čia pirmuosius saulės spindulius ar pasigrožėti rytiniu rūku, pasimėgauti bundančių paukščių čiulbesiu.

Žvejyba

Gausus laimikis Vidų sodyba įsikurusi ant Ilgio ežero kranto. Ilgio ežeras laikomas vienu švariausių Lietuvoje, būtent todėl ežero vandenyje veisiasi ir gausi vėžių populiacija, todėl savo svečiams galime pasiūlyti vėžių gaudymo pramogą. Aplink sodybos yra ir kiti ežerai – Klykių, Šeduikių ir pats giliausias Lietuvoje Tauragno ežeras – tad žvejai gali tikėtis tikrai gausaus laimikio.

Kitos paslaugos ir pramogos

Ilgio ežeras iš paukščio skrydžio

Apylinkių miškai, supantys sodybą turtingi grybais ir uogomis.
Aktyvios vandens pramogos – valtys, vandens dviračiai, baidarės.
Yra įrengtas sportinių žaidimų aikštynas krepšinio, futbolo, tinklinio mėgėjams.
Beje, mūsų sodyboje mielai priimsime ir Jūsų naminius augintinius.

ambunovo.lt