Sodyba

Sodybos gyvenamieji rąstiniai nameliai, terasos, kambariai

Dėmesio! Duris jau atvėrė nauja didelė jauki pokylių salė. Taigi, jeigu norėtumėte šauniai atšvęsti jubiliejų, vestuves ar linksmai pasitikti vasarą didele puota – mielai prašome kreiptis. Salėje puotauti gali iki 70 svečių. Ypatingoms progoms pažymėti siūlome šventinį stalo serviravimą ir aplinkos papuošimą, o baldus aptrauksime sniego baltumo užvalkalais. Nereikės rūpintis ir maistu – suderinę su jumis, paruošime ir būsimo renginio meniu!

Papuošta salėPapuošta salėPapuošta salė

Gyvenamieji nameliai stovi ant kalno, o kalno papėdėje, prie pat ežero kranto, yra pirtis. Nameliai turi vasaros terasas prie abiejų įėjimų. Vasarą terasos tampa puikia vakarojimų vieta. Čia pat prie namelio galima išsikepti kepsnį ar šašlyką. Neseniai įrengtas ir lauko židinys.

Abiejų namelių pirmuose aukštuose įrengtos mini-virtuvės, malkomis kurenami židiniai, wc ir dušas, TV, yra dvigulės lovos arba minkštieji baldai.
Antruose aukštuose – 2 arba 3 viengulės lovos.

 

Kambarys pirmame aukšteKambarys pirmame aukšteKambarys pirmame aukšteKambarys antrame aukšteKambarys antrame aukšte

Pirtelė ant Ilgio ežero kranto

Ant vaizdingo Ilgio ežero kranto įsikūrusi sodybos pirtelė. Po pirties procedūrų mediniais laipteliais nusileisite ant liepto ir šoksite į gilų bei gaivų Ilgio vandenį. Vasarą mėgausites poilsiu pirties lauko terasoje su nuostabiu vaizdu į Ilgio ežerą.

PirtisPirtisPirties terasa

Antrame pirties aukšte yra įrengta nedidelė salytė jaukiems draugų pasisėdėjimams, yra miegamų vietų.

Pirties namasSalė virš pirtiesSalytė

Kitos galerijos:

Aplinka

Pramogos

Pokylių namas

Švenčių organizavimas ir maistas

Metų laikai – svečių nuotraukos

ambunovo.lt